lazybear
apple2-min


HomePod –  to nazwa nowego urządzenia firmy Apple. Jest to z pewnością jeden z najbardziej odjechanych gadżetów na kuli ziemskiej.

Głośnik posiada wyczucie przestrzeni, dzięki czemu jest w stanie dopasować głośność do pomieszczenia w którym się znajduje. Poza tym reaguje na głosowe komendy takie jak zmiana piosenki, a dzięki integracji z Apple’s HomeKit może regulować temperaturę w pokoju, a nawet otworzyć bramę garażu. Wystarczy powiedzieć np.: “Hey Siri, turn on the lights”.

Pytanie tylko, czy są to rzeczy niezbędne do szczęścia? Wszystko wskazuje na to, że nie. Nowe urządzenie Apple jeszcze nie zostało dopuszczone do dystrybucji, ale już wiemy, że może nie przydać się użytkownikom. Na 2.200 przebadanych w ankiecie aż 55% osób zadeklarowało, że nie jest zainteresowanych kupnem nowego urządzenia. Wśród osób, które korzystają z urządzeń Apple odsetek  ten wynosi 45%.

Zobacz również: ↣ ↣ ↣ Odjechany gadżet Spiderman Sphero ↢ ↢ ↢

Nieco większym zaineresowaniem wśród ankietowanych cieszyły się natomiast urządzenia Amazon’s Echo, na co wpływ miała z pewnością cena. Za urządzenia Amazon zapłacimy $180, tymczasem HomePod będzie kosztować nieco więcej, bo 350$.

apple-min
Które z urządzeń odpowiadałoby najbardziej Twoim potrzebom? Wykres na podstawie 2.200 odpowiedzi.

Skąd tak małe zainteresowanie produktem Apple? 🙂

źródło: https://morningconsult.com/2017/06/14/homepod-apple-survey-poll/

Lazybear.pl to blog, który powstał w 2016 roku. Od tego czasu publikuję na nim artykuły z pogranicza technologii, nauki i marketingu. Szczególnie zapraszam do odwiedzenia sekcji dla początkujących wordpressowiczów. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie 🙂

Za każdym razem gdy ktoś nie udostępni pomocnego materiału, gdzieś na świecie płacze mały niedźwiadek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *