Tomek

Bieganie i jazda na rowerze z miesiąca na miesiąc stają się bardziej popularne. Teraz w okresie letnim szczególnie łatwo spotkać zwolenników tych dyscyplin. Aktywne spędzanie wolnego czasu to świetna sprawa pod kątem zdrowotnym, a jak mówi stare przysłowie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. No, bo przecież nikt chyba nie widział smutnej osobę, która biega lub jedzie rowerem. Zastanawialiście się kiedyś jak można udoskonalić sobie tego typu formę spędzania aktywnie czasu? Odpowiedź jest prosta – ulubioną muzyką. Niestety ze słuchawkami na uszach wiąże się to z dużym niebezpieczeństwem. Tu pomocną dłoń podaje firma Aftershokz.

Jest to producent słuchawek, które działają na zasadzie przewodnictwa kostnego przekazując dźwięk do ucha środkowego przez kość. Zakłada się je na wysokości kości policzkowej, więc ucho jest całkowicie odkryte. Dzięki temu świetnie słychać muzykę i idealnie całe otoczenie w tym np. nadjeżdżające auta. Żeby było ciekawiej, producent zadbał o wszelkie ważne kwestie techniczne. Słuchawki działają przez Bluetooth, więc nie trzeba martwić się kablem. Na pełnym naładowaniu się gotowe grać nawet 6 godzin.

Całość steruje się za pomocą jednego przycisku, a dzięki niemu można chociażby odebrać połączenie telefoniczne. Giętki i lekki pałąk sprawią, że słuchawki będą wygodnie leżały na Twojej głowie. Stworzone z myślą o sportowcach słuchawki znajdują wiele zastosowań w życiu codziennym i w każdej chwili, gdy nie chcesz odcinać się od świata, a chcesz posłuchać muzyki. Kreatywność zależy od Ciebie, a o najwyższą jakość produktu zadbał producent – firma Aftershokz.

Wpis zawiera treści reklamowe

One thought on “Aftershokz – najbezpieczniejsze słuchawki świata

  1. Sama bym chętnie wypróbowała, jestem ciekawa jak słychać dźwięk przez słuchawki które w ogóle nie zasłaniają uszu 🙂 bardzo ciekawy artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.