lazybear
zarabianie w internecie

Od razu mówię, że nie chodzi mi o zarabianie dużych pieniędzy. Wpis kieruję dla osób, które mają trochę wolnego czasu i chciałyby sobie dorobić. Jest wiele różnych stron, które oferują szybkie wzbogacenie się za kilka kliknięć, ale nie warto zaprzątać sobie nimi głowy.

Sposobów na dorobienie w Internecie jest wiele, spróbuję opisać kilka z nich:

  1. ZAKŁADANIE KONT NA STRONACH, KLIKANIE W REKLAMY

Polega to na zakładaniu kont na wybranych przez administratorów stronach/portalach. Za założenie konta możemy dostać od kilkudziesięciu groszy do kilku złotych. Warunkiem uczestnictwa jest podawanie prawdziwych danych. Bywa często, że administratorzy blokują konta, jeśli stwierdzą, że ktoś podaje fałszywe informacje.

Klikanie w reklamy jest mniej czasochłonne i jak się łatwo domyślić, dostajemy też za nie mniej pieniędzy. Za jedno klikniecie od kilku do kilkunastu groszy. Jedno kliknięcie może być wykonane z jednego IP, więc jest to opcja głównie dla osób, które mają możliwość zmiany swojego IP.

Jednym z serwisów, gdzie zarabia się w ten sposób jest Kubigo.pl. Oprócz opisanych przeze mnie sposobów, można tam zarobić pobierając aplikację, grając w gry przeglądarkowe lub zakładając konto w banku.

kubigo

  1. BRANIE UDZIAŁU W ANKIETACH, DZIELENIE SIĘ OPINIAMI
Zobacz również: ↣ ↣ ↣ Zarabianie na programie partnerskim 4gsm.pl ↢ ↢ ↢

Polega na wypełnianiu różnego rodzaju ankiet. Żeby wziąć udział w ankiecie należy spełnić pewne kryteria, dotyczące np. wieku, płci, zarobków. W ankietach dzielisz się swoimi opiniami na temat produktów. Czas wypełnienia ankiety zajmuje najczęściej od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Wynagrodzenie wacha się natomiast w przedziale od kilku do kilkunastu złotych w zależności od poświęconego czasu. Osobiście nigdy nie lubiłem tego sposobu na dorabianie, ponieważ trudno mi było spełnić kryteria twórców ankiet.

Przykładem serwisu, który oferuje taki rodzaj dorabiania są np. Cenneopinie.pl, Toluna.com

cenneopinie

  1. PIRAMIDKI

Przykładem piramidek mogą być: Paidverts.com, Trafficmonsoon.com

Tu sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Klikasz w reklamy za które dostajesz wynagrodzenie. Za wynagrodzenie kupujesz reklamy, w które klikasz i znów dostajesz wynagrodzenie. Dla przykładu: masz dolara, kupujesz za niego reklamy i w ciągu miesiąca trafiają do Ciebie reklamy o wartości 1,5 dolara. Za półtora dolara kupujesz kolejne reklamy i po dwóch miesiącach od rozpoczęcia masz 2 dolary itd.

 

paiverts
 

Tutaj rzeczywiście można dużo zarobić, ale trzeba się trochę namęczyć i często samemu zainwestować. Dodatkowo niektóre portale tego typu oferują 10% zysków z każdego poleconego użytkownika, więc jeśli poleciłeś stu znajomych możesz zarabiać nie robiąc nic. Oczywiście pod warunkiem, że przynajmniej oni ci poleceni będą zarabiać. Słyszałem też, że wiele takich portali prędzej czy później bankrutuje, no ale kto nie ryzykuje, ten nie zarabia.

Lazybear.pl to blog, który powstał w 2016 roku. Od tego czasu publikuję na nim artykuły z pogranicza technologii, nauki i marketingu. Szczególnie zapraszam do odwiedzenia sekcji dla początkujących wordpressowiczów. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie 🙂

Za każdym razem gdy ktoś nie udostępni pomocnego materiału, gdzieś na świecie płacze mały niedźwiadek.
  • Bez kategorii
  • 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *