lazybear
logo wordpress

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z WordPressem od zera, proste czynności takie jak logowanie, mogą być dla Ciebie problemem. Poniżej znajduje się instrukcja „krok po kroku”, która pomoże Tobie przejść przez proces pierwszego logowania.

1. Przejdź do strony głównej

2. Zlokalizuj stronę główną, a następnie dopisz fragment: „/wp-admin”:

wordpress logowanie

Jest to standardowa ścieżka w przypadku platformy WordPress. Jeśli administrator strony nie ustawił inaczej, to własnie w ten sposób można przejść do strony logowania. Kliknij enter. Pojawią się dwa pola na login i hasło:

Wpisz dane i gotowe 🙂

Zobacz również: ↣ ↣ ↣ Stawianie strony na WordPress – krok po kroku ↢ ↢ ↢

Nie pamiętam hasła

Jeśli jesteś właścicielem witryny i zapomniałeś hasła, możesz je w prosty sposób odzyskać. Wystarczy, że pod polem na logowanie klikniesz odnośnik: „Nie pamiętasz hasła?”, który przeniesie Cię do poniżej podstrony resetowania hasła:

Ścieżka do logowania nie działa

Może się zdarzyć, że administrator strony ustawił inną ścieżkę do logowania. Np. z powodu prób włamań się na stronę. Wtedy jesteśmy zmuszeni poprosić właściciela strony o podanie właściwej ścieżki. Po wpisaniu, proces logowania wygląda analogicznie do wyżej opisanego.

 

Lazybear.pl to blog, który powstał w 2016 roku. Od tego czasu publikuję na nim artykuły z pogranicza technologii, nauki i marketingu. Szczególnie zapraszam do odwiedzenia sekcji dla początkujących wordpressowiczów. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie 🙂

Za każdym razem gdy ktoś nie udostępni pomocnego materiału, gdzieś na świecie płacze mały niedźwiadek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *